МосГорФото — Профессиональный центр фотографии
Школьный двор Школы России

Статьи

Jak świętować rocznicę ślubu lub 14 lat ślubu

  1. Symbol czternastej rocznicy ślubu
  2. Idealny prezent na ślub agatu

Ludzie, którzy kochają się nawzajem, cenią swój czas w złocie. I nie przypadkiem każdej rocznicy nadaje się nazwę - perkal, papier, skóra, płótno. Odzwierciedla istotę zmian i nowy poziom relacji między małżonkami osiągniętych w małżeństwie w ciągu ostatniego roku. Delikatne krawędzie papieru są zastępowane mocniejszymi, sprawdzonymi w czasie.

Pary, które świętują złote, diamentowe, a nawet platynowe jubileusze od daty małżeństwa, są standardem życia rodzinnego Pary, które świętują złote, diamentowe, a nawet platynowe jubileusze od daty małżeństwa, są standardem życia rodzinnego. Z miłością i ciepłem mąż i żona wzmacniają więź małżeńską, jak jubiler pracujący nad wykrojem rzadkiego diamentu. I 14 lat ślubu - co za ślub?

Symbol czternastej rocznicy ślubu

W różnych krajach ludzie nadają imiona rocznicom ślubnym zgodnie z ich tradycjami. Tak więc w Niemczech symbolem czternastoletniego małżeństwa jest kość słoniowa, w krajach skandynawskich - ołów. W Rosji każda para, która przekroczyła solidny kamień milowy, jest zainteresowana: 14 latami ślubu - jaki rodzaj ślubu, co dać swojej połowie na cześć nadchodzącej daty?

Czternasta rocznica nazywana jest ślubem agatowym i jest to pierwsza „kamienna” rocznica rodziny. Taka para będzie musiała przez wiele lat iść w parze z diamentową siłą stosunków, ale czternastoletni znak mówi o wielkiej wzajemnej miłości i mądrości małżonków. Symbolicznie tego dnia wymienimy pierścienie agatu.

Małżeństwo to związek dwóch kochających się ludzi. Każdy małżonek ma niepowtarzalny wygląd, nawyki i charakter. Ponadto agat: każdy kamień różni się od drugiego swoim odcieniem, rozmiarem i kształtem, nie można znaleźć dwóch identycznych minerałów w przyrodzie.

Od czasów starożytnych agat przypisuje się właściwościom magicznym. Był używany jako talizman przeciwko złym duchom, kamień w proszku był uważany za lekarstwo lecznicze, a biżuteria przynosiła dobrobyt i bogactwo domowi. Pozytywny ładunek agatu daje małżonkom siłę i wzmacnia uczucia, przywraca dawną pasję.

Idealny prezent na ślub agatu

Tak więc 14 lat ślubnego wesela - agatu. Co dać małżonkowi? Z pewnością na przestrzeni lat używano różnego rodzaju pomysłów na prezenty, począwszy od maszynki do golenia i akcesoriów do kąpieli, a skończywszy na drogich ubraniach i akcesoriach. Czternasta rocznica jest świetną okazją do zaprezentowania nie tylko funkcjonalnego, ale także pięknego prezentu.

Dla kobiet może to być biżuteria z agatu: kolczyki, pierścionki, koraliki. W prezencie dla męża dopasuj agatowe spinki do mankietów i pierścionki. Również małżonkowie mogą kupić wspólny prezent dla domu - pudełko z agatem lub zdjęcia inkrustowane kamieniami.

Jeśli współmałżonkowie są aktywnymi ludźmi, nie lubią siedzieć nieruchomo, wtedy możesz udać się na wspólną wycieczkę na wyspy, na przykład, lub na wycieczkę Jeśli współmałżonkowie są aktywnymi ludźmi, nie lubią siedzieć nieruchomo, wtedy możesz udać się na wspólną wycieczkę na wyspy, na przykład, lub na wycieczkę. Jeśli nie ma okazji lub czasu, a jeden dzień aktywnego wypoczynku również będzie wystarczający, jeśli wydasz go w pełni. Może to być lodowisko, baza narciarska, wycieczka nad jezioro, skok ze spadochronem, rejs statkiem. Najważniejsze - razem i to się podoba. Jeśli chcesz czegoś spokojniejszego, możesz zadowolić się wizytą w centrum SPA.

Budowanie silnego i szczęśliwego małżeństwa to ciężka praca. Zawsze opiera się na miłości, wzajemnym szacunku i lojalności wobec tradycji. Małżonkowie, którzy nauczyli się tego sekretu, będą świętować rocznicę agatu, a następnie kryształ, porcelana i wiele innych. W końcu silny związek daje człowiekowi szczęście, harmonię i wewnętrzne ciepło, a to jest cenniejsze niż złoto i diamenty.

Czytaj także jak świętować trzynasty rok małżeństwa Co to za ślub? A także powiemy co za ślub 17 lat i jak to uczcić.

I 14 lat ślubu - co za ślub?
W Rosji każda para, która przekroczyła solidny kamień milowy, jest zainteresowana: 14 latami ślubu - jaki rodzaj ślubu, co dać swojej połowie na cześć nadchodzącej daty?
Co dać małżonkowi?

Новости

Cправочник по программе 3d Max на русском
Здесь мы расскажем об Autodesk 3ds Max, интерактивном самоучителе по известной программе по созданию трехмерной компьютерной графики. Его назначение: синтез изображений, воссоздание фотографически детального

Ноутбук для обработки фотографий
Сейчас есть ноутбук ASUS X55A Pentium B980 2x2.4Mhz/4Gb(max 4gb)/500Gb/15.6"1366x768. Win 8. Обработка фотографий в лайтруме и фотошоп доставляет неудобства. Все прилично подтормаживает, особенно лр(фотошоп

Уроки фотошопа обработка фотографий
Читая статьи о Photoshop, я часто удивляюсь тому, насколько многие авторы усложняют решение по сути простых задач по обработке. Этим страдают и многие «монументальные» писатели, например Дэн Маргулис.

Уроки по обработке фотографий в фотошопе
Читая статьи о Photoshop, я часто удивляюсь тому, насколько многие авторы усложняют решение по сути простых задач по обработке. Этим страдают и многие «монументальные» писатели, например Дэн Маргулис.

Программа для быстрой обработки фотографий
  С распространением смартфонов с хорошими камерами в архиве каждого пользователя имеется сотни, а то и тысячи различных фото. Однако, пересматривая потом свою библиотеку на компьютере, не всегда

МосГорФото ». Все права защищены.
Использование материалов запрещено.