МосГорФото — Профессиональный центр фотографии
Школьный двор Школы России

Статьи

Gdy Kreml wyszedł z olimpijskiego płomienia. Trasa przekaźnika i nakładania się ruchu w Moskwie

Na początku sztafety olimpijskiej w Moskwie wydarzyła się nieprzyjemna niespodzianka - znicz olimpijski wyszedł w ręce jednego ze sportowców. Jego płomień wkrótce się rozpalił, ale osad pozostał. Jak płomień olimpijski wyszedł na Kreml, jak również trasa sztafety olimpijskiej w Moskwie i zmiany w ruchu w związku z tym, patrz poniżej.

Płomień olimpijski wyszedł na Kreml

W Moskwie, w niedzielę 6 października, Kreml przeszedł etap sztafety olimpijskiej. Imprezę otworzył prezydent Rosji Władimir Putin . „Ten sztafetowy wyścig będzie naprawdę wyjątkowy: olimpijski płomień pokona 65 tysięcy kilometrów, jego droga przejdzie przez wszystkie nasze regiony i pokaże światu Rosję taką, jaka jest, jak ją kochamy” - powiedział rosyjski prezydent. Jego słowa cytowane są na stronie Kremla.

„Jestem pewien, że przekaźnik rozświetli serca milionów ludzi, a znicz olimpijski, którego prototypem było pióro magicznego ptaka upałów, przyniesie radość i sukces milionom ludzi w Rosji” - podsumował rosyjski przywódca.

Z olimpijskimi pochodniami w rękach, łyżwiarzami, pianistą, byłym bobslejem, prima baleriną, bohaterem II wojny światowej i wieloma innymi uciekli. Ale przede wszystkim ludzie pamiętają bieg 17-krotnego mistrza świata w nurkowaniu Shavarsh Karapetyan. Przydarzył mu się nieprzyjemny incydent: w rękach Karapetyana ogień olimpijski zgasł.

Film został opublikowany online, który pokazuje sportowca biegnącego wzdłuż murów Kremla z wymarłą pochodnią, rozglądającego się w poszukiwaniu pomocy. Podbiega do strażnika i zwraca płomień zapalniczką.

Pogłoski, że znicze olimpijskie wyszły na Kreml, szybko rozprzestrzeniły się w Internecie. Niektórzy użytkownicy uznali to za zły znak.

Gdy płomień olimpijski zgasł: wideo ” Moskwa 24

Sztafeta olimpijska w Moskwie 2013: trasa

W poniedziałek, 7 października, do godziny 11:00, pochodnia powinna być dostarczona do Wasilijewskiego Włóczni, gdzie moskiewski burmistrz spotka się Siergiej Sobianin . Następnie nosiciele pochodni będą nosić ogień olimpijski na ul. Vasilievsky, Moskwa im. Gorki, transmituje ITAR-TASS.

O 14:20 rozpocznie się święto pośrednie w Parku Gorkiego, a następnie płomień olimpijski zostanie przeniesiony wzdłuż trasy: TsPKiO je. Gorky, Pushkinskaya, Andreevskaya i Vorobyevskaya Embankments, Vorobyevskoye Highway, Mosfilmovskaya Street, Universitetsky Avenue, University Square (Moscow State University).

Z Moskiewskiego Uniwersytetu Państwowego niosący pochodnie udadzą się na Universitetsky Avenue, potem na ulicę Lebedeva, Lomonosovsky Prospect (dubler), Mendelejewską, Universitetsky i Michurinsky Avenue, Kosygin Street, punkt obserwacyjny na Moskiewskim Uniwersytecie Państwowym. Łomonosow, podała agencja.

Następnie na Wzgórzach Wróbli wydarzenia muszą odbywać się w ramach Międzynarodowego Festiwalu Światła.

Nakładanie się ruchu w Moskwie w dniach 7-8 października 2013 r. W związku z igrzyskami olimpijskimi

Ze względu na sztafetę znicza olimpijskiego, która ma miejsce obecnie w Moskwie, wzorzec ruchu zmieni się. Od północy 7 października ruch wzdłuż nasypów Yakimanskaya i Kadashevskaya jest ograniczony od 7:30 rano wzdłuż ulicy Kosygin od alei Vernadsky do Michurinsky.

Od 11:30 ruch będzie ograniczony wzdłuż mostu Bolshoi Moskvoretsky od strony placu Bolotnaya, od 11:30 wzdłuż Kremla, Moskvoretsky, Krasnokholmskaya, Goncharnaya, Nabrzeża Krutitskaya, od 12:20 wzdłuż Szluzówki, Kosmodamianskiej, Wałów Sofii, Faleevsky Lane i placu Bolotnaya, 13:40 na moście Bolszoy Moskvoretsky z placu Bolotnaya i Lubochny Proezd, od 16:10 wzdłuż autostrady Worobevskoye od trzeciego pierścienia transportowego i ulicy Mosfilmovskaya (od Lomonosovsky Prospect do Kosygin Street), od 16:40 wzdłuż Universitetsky Avenue, Mendeleev Street, Lebedev Street, Duplicate Lomonoso Vsky prospect, Michurinsky Avenue / od University Avenue do Kosygin Street), od 19:00 na Kosygin Street (od placu Gagarinskaya do Vernadsky Avenue).

W sztafecie olimpijskiej weźmie udział 14 tysięcy nosicieli pochodni i około 30 tysięcy wolontariuszy. Zakończy się 7 lutego 2014 r. W Soczi, gdzie odbędzie się ceremonia otwarcia 22. Zimowych Igrzysk Olimpijskich.

Płomień olimpijski przybył do Moskwy. Wideo: Reuters

Wideo:   Reuters

Wybierz fragment z tekstem błędu i naciśnij Ctrl + Enter

Новости

Cправочник по программе 3d Max на русском
Здесь мы расскажем об Autodesk 3ds Max, интерактивном самоучителе по известной программе по созданию трехмерной компьютерной графики. Его назначение: синтез изображений, воссоздание фотографически детального

Ноутбук для обработки фотографий
Сейчас есть ноутбук ASUS X55A Pentium B980 2x2.4Mhz/4Gb(max 4gb)/500Gb/15.6"1366x768. Win 8. Обработка фотографий в лайтруме и фотошоп доставляет неудобства. Все прилично подтормаживает, особенно лр(фотошоп

Уроки фотошопа обработка фотографий
Читая статьи о Photoshop, я часто удивляюсь тому, насколько многие авторы усложняют решение по сути простых задач по обработке. Этим страдают и многие «монументальные» писатели, например Дэн Маргулис.

Уроки по обработке фотографий в фотошопе
Читая статьи о Photoshop, я часто удивляюсь тому, насколько многие авторы усложняют решение по сути простых задач по обработке. Этим страдают и многие «монументальные» писатели, например Дэн Маргулис.

Программа для быстрой обработки фотографий
  С распространением смартфонов с хорошими камерами в архиве каждого пользователя имеется сотни, а то и тысячи различных фото. Однако, пересматривая потом свою библиотеку на компьютере, не всегда

МосГорФото ». Все права защищены.
Использование материалов запрещено.